Architekt

Popis pozice

  Práce na zajímavých zakázkách se na nás jenom hrne, a proto do našeho týmu GOLDBECK Studia hledáme zkušené i začínající architekty(ky) / stavaře(ky). Office centrálu máme ve Vrdech u Čáslavi, ale další menší kanceláře jsou také v Pardubicích, Havlíčkově Brodě, nebo třeba v Brně. Pracujeme na zakázkách nejrůznějších typů od rodinných domů a jejich souborů po celé logistické a výrobní halové areály. Jelikož jsme zároveň i výrobce železobetonových konstrukcí (GOLDBECK System), nechybí u nás ani kontakt se stavbou. Naše zákazníky provedeme od studie záměru až po jeho realizaci.

Požadavky a předpoklady

  Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru
  Technické a architektonické cítění
  Výbornou znalost českého jazyka
  Zkušenost s 3D programy Revit, AutoCAD, Lumion, SketchUp, balíček Adobe Creative výhodou, ne nutností – zkušení kolegové s ovládáním programů rádi pomůžou

Nabízíme

  Práci v podporujícím týmu a neformálním prostředí
  Mzdové ohodnocení dle zkušeností
  Flexibilní pracovní dobu s možností home-office po zapracování v týmu
  25 dní dovolené
  Roční firemní bonus 26 000 Kč (vyplácený půlročně)
  Dotované stravování, příspěvek na doplňkové penzijní spoření
  Práce na HPP s možností částečného úvazku
  Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu GOLDBECK
  Profesní růst a celoživotní vzdělávání

* - jsou označené povinná pole.