Asistent/ka projekce

Náplň práce

  Vyhodnocování a evidence zakázek
  Statistiky pro kapacitní plánování
  Naceňování a zpracování nabídek projekčních prací
  Řešení inženýringu v rámci stavebního řízení (komunikace s dotčenými orgány)
  Organizace exkurzí a přednášek se spolupracujícími školami
  Organizace schůzek

Požadavky a předpoklady

  SŠ vzdělání
  Znalost práce na PC
  Velmi dobrá znalost práce v MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
  Angličtina na středně pokročilé úrovni (slovem i písmem)
  Němčina výhodou
  Samostatnost, důslednost, komunikativnost
  Chuť a ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  Flexibilní pracovní doba (po zaučení možnost práce v částečném režimu práce z domova)
  Půlroční firemní bonus – ročně 26 000 Kč
  Příspěvek na penzijní spoření
  Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu GOLDBECK

* - jsou označené povinná pole.