Investiční technik

Popis pozice

  Naše společnost se neustále vyvíjí a investuje nejen do výrobních procesů. V posledních letech jsme pro vlastní potřeby zrealizovali například stavbu administrativní budovy, výrobní haly, nebo také rozšíření velkokapacitní skladové plochy včetně instalace mostového jeřábu. V současné době probíhá v naší firmě výstavba vícepodlažního parkoviště určeného pro zaměstnance naší firmy.

Náplň práce

  Spolupráce na vývoji nových investičních záměrů
  Zajišťování úplnosti technické investiční dokumentace
  Spolupráce na technickém rozvoji našich výrobních závodů v ČR
  Zadávání a vyhodnocování poptávek od dodavatelů
  Koordinace přípravy a realizace investic
  Realizace investičních akcí včetně dozorování průběhu realizace investic
  Práce v projektovém týmu

Požadavky a předpoklady

  SŠ/VŠ technického směru (stavební, strojní)
  Znalost systému AutoCad, případně práce ve 3D software výhodou
  Znalost práce na PC
  Samostatnost, důslednost, komunikativnost
  Vhodné i pro absolventy

Nabízíme

  Očekávaný profesní růst
  Zvyšování kvalifikace a odbornosti
  Flexibilní pracovní doba
  Příspěvek na stravování
  Mzdové ohodnocení dle zkušeností 25 000 Kč až 35 000 Kč (mzda, os. ohodnocení, příplatky, pololetní příspěvky, ...)

Místo výkonu práce

  GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Chrudimská 42, Vrdy

* - jsou označené povinná pole.