IT Administrator

Hlavní náplň práce

  Administrace hardware (PC, tiskárny apod.)
  Administrace software na koncových stanicích (Windows, MS Office, ... )
  Administrace LAN
  Denní podpora uživatelů

Další možná náplň práce dle zkušeností

  Podílení se na rozvoji podnikových systémů
  Správa automatizačních systémů

Co od Vás očekáváme

  SŠ vzdělání, IT specializace výhodou - vhodné i pro absolventy
  Praxe/ specializace výhodou
  Obecný přehled v IT technologiích
  Základní znalost principů funkce počítačových sítí LAN
  Znalost desktopových a serverových operačních systémů Windows
  Výhodou, nikoli podmínkou, je znalost konfigurace síťových technologií a VMware
  Ochota se se učit novým věcem
  Samostatnost a efektivní spolupráce v týmu
  Spolehlivost a zodpovědnost
  Příjemné vystupování
  Řidičský průkaz sk. B

Co Vám můžeme nabídnout

  Nástupní mzda 30 000 - 38 000 Kč dle zkušeností
  Půlroční firemní bonus – ročně 24 000 Kč
  Rozvoj a zvyšování kvalifikace - školení
  Získávání nových znalostí díky spolupráci se zkušeným kolegy
  25 dní dovolené
  Odměny k pracovnímu výročí
  Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck

  GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Tovačov II - Annín 53, 751 01 Tovačov

* - jsou označené povinná pole.