IT specialista - digitalizace

Náplň práce

  Připojování zařízení do sítě, následné načítání a zpracování dat
  Komunikace s kolegy z Německa ohledně nastavení standardu při vytváření digitálního dvojčete firmy

Požadavky a předpoklady

  Základní znalost komunikačních protokolů MODBUS, MQTT
  Základní znalost databázových systémů MS-SQL, MySQL
  Základní znalost modelu OSI
  Znalost anglického / německého jazyka umožňující čtení dokumentace a případnou spolupráci s kolegy z DE
  Znalost protokolů TCP/IP
  Znalost infrastruktury sítí
  Základní znalost programování
  Základní znalost reportovacích systémů, PBI, Grafana

Nabízíme

  Práce na hlavní pracovní poměr
  Mzdové ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  Profesní růst
  Půlroční firemní bonus 13 000 Kč (26 000 Kč ročně)
  Dotované stravování
  25 dní dovolené
  Odměny k pracovním výročím a životním jubileím
  Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck

* - jsou označené povinná pole.
Prosím, vložte výsledek matematického příkladu z tohoto obrázku. = Prosím, vložte výsledek matematického příkladu z následujícího obrázku: