Manažer kvality a technologie

Popis pozice

  Hledáme kolegu s odpovídajícím vzděláním a zkušenostmi pro řízení oblasti kvality našich výrobků, a to prostřednictvím řízené dokumentace, dozoru nad dodržováním technologických postupů i praktických zkoušek výrobků. Úzká spolupráce s oddělením technologie a propojení v rámci Quality managementu skupiny Goldbeck.

Náplň práce

  Zpracování technologických postupů a dozor nad jejich dodržováním
  Příprava certifikace výrobků pro jednotlivé trhy
  Vývojové zkoušky a průkazní zkoušky betonu
  Vývoj nových produktů a receptur
  Evidence, vyhodnocování, nastavování opatření
  Komunikace QM napříč společností i skupinou Goldbeck

Požadavky a předpoklady

  SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  Anglický / německý jazyk na úrovni středně pokročilý
  Zkušenost v oblasti řízení kvality
  Analytické uvažování, organizační a komunikační dovednosti

  Mzdové ohodnocení dle zkušeností
  Půlroční firemní bonus – ročně 24 000 Kč
  Další osobní rozvoj a vzdělávání
  Flexibilní pracovní doba
  Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck

* - jsou označené povinná pole.