Marketing / PR Referent

Náplň práce

  Plánování a realizace firemních a produktových kampaní
  Správa sociálních sítí, webových stránek
  Administrace, vyhodnocování sponzoringových aktivit
  Tvorba textů, fotek, příprava podkladů
  Dobrá úroveň mluveného i psaného projevu

Požadavky a předpoklady

  SŠ/VŠ vzdělání, marketingové zaměření výhodou
  Zkušenosti v oboru marketingu / PR min. 2 roky
  Znalost MS Office, práce v grafických programech výhodou
  Kladný vztah k sociálním sítím
  Samostatnost, důslednost, flexibilita
  Kreativita, dobré organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme

  Mzdové ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  Profesní růst
  Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck

Místo výkonu práce

  GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Vrdy

* - jsou označené povinná pole.