Mistr výroby

Náplň práce

  Pro výrobu v našem závodě hledáme nového kolegu pro řízení výroby železobetonových konstrukčních prvků. Vedení směny cca. 10 lidí. Dozor nad dodržováním technologických postupů, BOZP, kvality a efektivního využití pracovní doby.

Požadavky a předpoklady

  SŠ technického směru (stavební výhodou)
  Znalost práce na PC (MS Office)
  Znalost výkresové dokumentace
  Ochota pracovat v třísměnném provozu
  Zkušenost s vedením týmu lidí
  Samostatnost, důslednost, komunikativnost

Nabízíme

  Práce na hlavní pracovní poměr
  Zvyšování kvalifikace a odbornosti
  Mzdové ohodnocení dle zkušeností 34 000 - 43 000 Kč (mzda, os. ohodnocení, příplatky)
  Půlroční firemní bonus – ročně 24 000 Kč
   Odměny k životním a pracovním výročím
  Dotované stravování
  25 dní dovolené
  Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck

Místo výkonu práce

  GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Chrudimská 42, Vrdy

* - jsou označené povinná pole.
Prosím, vložte výsledek matematického příkladu z tohoto obrázku. = Prosím, vložte výsledek matematického příkladu z následujícího obrázku: