Mistr výroby

Popis pozice

  Na různé výrobní úseky hledáme vhodného kolegu na pozici mistra výroby. Hlavní pracovní náplní je vedení a řízení zhruba desetičlenného týmu, jeho podpora a organizace práce za účelem dosažení efektivní výroby. Výhodou pro tuto práci jsou zkušenosti s vedením kolektivu, oganizační a komunikační dovednosti a vzdělání technického směru.

Požadavky a předpoklady

  SŠ technického směru (stavební výhodou)
  Znalost práce na PC (MS Office)
  Znalost výkresové dokumentace
  Ochota pracovat v třísměnném provozu
  Zkušenost s vedením týmu lidí
  Samostatnost, důslednost, komunikativnost
  Schopnost efektivního řešení problémů

Nabízíme

  Práce na hlavní pracovní poměr, dvousměnný / třísměnný provoz
  Nástupní mzda 38 000 Kč + zákonné příplatky
  Mzda po zapracování 44 000 Kč + zákonné příplatky
  Půlroční firemní bonus – ročně 24 000 Kč
  Zvyšování kvalifikace a odbornosti
  Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck

  GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Tovačov II - Annín 53, 751 01 Tovačov

* - jsou označené povinná pole.