Obchodně - technický zástupce pro Olomoucký kraj

Popis pozice

  Základním prvkem produktu STROPSYSTEM Goldbeck, je betonový stropní dílec Spiroll. Jako doplňující prvky dodáváme navazující konstrukce jako jsou schodišťové a balkonové dílce. Tyto konstrukce samozřejmě sami staticky a tvarově navrhujeme, vyrábíme a následně také montujeme.

Náplň práce

  Aktivní komunikace se zákazníky - stávajícími i novými
  Práce v terénu: pomocí pásma či laserového zaměřovače zaměřit stavbu (většinou rodinné domy)
  Zakreslení naměřených hodnot do programu AutoCad
  Vyhodnocení terénu a přístupové cesty ke stavbě z hlediska dostupnosti těžké techniky
  Organizace vlastní práce

Požadavky a předpoklady

  SOU/SŠ technického směru výhodou
  Orientace ve výkresové dokumentaci
  Řidičský průkaz skupiny B
  Práce na PC: MS Office, práce v interním programu, AutoCad (výhodou)

Nabízíme

  Práce na hlavní pracovní poměr
  Flexibilní pracovní doba
  25 dní dovolené
  Mzdové ohodnocení až 30 000 Kč (mzda, os. ohodnocení, příplatky, pololetní příspěvky,...)
  Půlroční prémiová složka s ohledem na výsledky
  Automobil, mobilní telefon, notebook i k soukromým účelům

Svěřený region

  Olomoucký kraj

Místo výkonu práce

  GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Chrudimská 42, Vrdy

* - jsou označené povinná pole.
Prosím, vložte výsledek matematického příkladu z tohoto obrázku. = Prosím, vložte výsledek matematického příkladu z následujícího obrázku: