Obchodní manažer / kalkulant

Náplň práce

  Tvorba rozpočtů pro cenové nabídky, aktualizace dle požadavků investora
  Průběžná komunikace s investorem a manažerem projektu
  Tvorba cenové kalkulace a databáze cen
  Udržování obchodních vztahu s klienty a dodavateli
  Rozvíjení obchodních příležitostí

Požadavky a předpoklady

  SŠ/VŠ technického směru (stavební)
  Znalost výkresové dokumentace
  Znalost rozpočtových programů a MS Office
  Samostatnost, důslednost, komunikativnost, flexibilita

Nabízíme

  Mzdové ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  Půlroční firemní bonus – ročně až 24 000 Kč
  Flexibilní pracovní doba (po zaučení možnost práce z domova nebo v externí kanceláři)
  Profesní růst
  Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck

Místo výkonu práce

  GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Vrdy / Tovačov

* - jsou označené povinná pole.