Obchodní technik Stropsystem

Popis pozice

  Základním prvkem produktu STROPSYSTEM Goldbeck je betonový stropní dílec Spiroll. Jako doplňující prvky dodáváme navazující konstrukce jako jsou schodišťové a balkonové dílce. Tyto konstrukce samozřejmě staticky a tvarově navrhujeme, vyrábíme a následně také montujeme.

Náplň práce

  Vypracování cenových nabídek a kupních smluv
  Spolupráce s konstruktérem při tvorbě dokumentace
  Spolupráce s expedicí při koordinaci realizace zakázky
  Telefonická komunikace se zákazníky

Požadavky a předpoklady

  SŠ technického směru
  Orientace ve výkresové dokumentaci
  Praxe obchodně - technického směru výhodou
  Znalost práce na PC, MS Office
  Komunikativnost, samostatnost, důslednost
  Řidičský průkaz sk. B výhodou

  Nástupní mzda 30 000 Kč + osobní ohodnocení
  Půlroční firemní bonus – ročně 26 000 Kč
  Flexibilní pracovní doba
  Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck

Místo výkonu práce

  GOLDBECK Prefabeton s.r.o. kancelář Vrdy / Nymburk

* - jsou označené povinná pole.