Obchodní technik Stropsystem

Popis pozice

  Základním prvkem produktu STROPSYSTEM Goldbeck je betonový stropní dílec Spiroll. Jako doplňující prvky dodáváme navazující konstrukce jako jsou schodišťové a balkonové dílce. Tyto konstrukce samozřejmě sami staticky a tvarově navrhujeme, vyrábíme a následně také montujeme.

Náplň práce

  Vypracování cenových nabídek a kupních smluv
  Spolupráce s konstruktérem při tvorbě dílenské dokumentace pro zadání do výroby
  Spolupráce s dispečerem expedice na koordinaci realizace zakázek od poptávky po realizaci
  Telefonická komunikace se zákazníky

Požadujeme

  SŠ technického směru
  Znalost práce na PC, MS Office
  Orientace ve výkresové dokumentaci
  Praxe obchodně - technického směru výhodou
  Komunikativnost, samostatnost, důslednost
  Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  Práce na hlavní pracovní poměr
  Flexibilní pracovní doba
  Příspěvek na stravování
  25 dní dovolené
  Nástupní mzda 26 000 Kč
  Očekávaný růst mzdy po zaučení (os. ohodnocení, pololetní příspěvky ...)

Místo výkonu práce

   GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Chrudimská 42, Vrdy

* - jsou označené povinná pole.
Prosím, vložte výsledek matematického příkladu z tohoto obrázku. = Prosím, vložte výsledek matematického příkladu z následujícího obrázku: