Pracovník skladu

Popis pozice

  Do skladu v našem výrobním závodu v Tovačově hledáme kolegyni / kolegu na pozici skladníka. Hlavní pracovní náplní je příjem, výdej a evidence skladových položek, vhodnými předpoklady pro výkon této práce je tedy pečlivost, komunikativnost, organizační schopnosti. Na pozici zaučíme.

Náplň práce

  Příjem, evidence a výdej zboží

Požadavky a předpoklady

  Učňovské / středoškolské vzdělání
  Komunikační a organizační schopnosti, pečlivost
  Zkušenosti s manipulací s VZV
  Manuální zručnost výhodou

Nabízíme

  Práce na hlavní pracovní poměr, dvousměnný provoz
  Mzda po zapracování 32 400 + zákonné příplatky
  Půlroční firemní bonus – ročně 26 000 Kč
  Dotované stravování
  25 dní dovolené
  Odměny k životním a pracovním výročím
  Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck

Místo výkonu práce

  GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Tovačov II - Annín 53, 751 01 Tovačov

* - jsou označené povinná pole.
Prosím, vložte výsledek matematického příkladu z tohoto obrázku. = Prosím, vložte výsledek matematického příkladu z následujícího obrázku: