Procesní analytik senior

Náplň práce

  Člen nově vznikajícího procesního oddělení - mapování interních procesů

Požadavky a předpoklady

  SŠ, VŠ - výhodou
  Znalost práce s nástroji pro mapování procesů (VISIO, BPM Aeneis, Enterprise Architect, Aris)
  Zkušenosti s tvorbou procesních map (především schopnost proces rozumně popsat v kontextu ostatních procesů firmy)
  Základní povědomí o metodikách kvality (lean, six sigma, statistické řízení kvality)
  Samostatnost, důslednost, komunikativnost, flexibilita

Nabízíme

  Mzdové ohodnocení od 35 000 Kč
  Půlroční firemní bonus – ročně 24 000 Kč
  Flexibilní pracovní doba
  25 dní dovolené
  stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck

Místo výkonu práce

  GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Chrudimská 42, Vrdy

* - jsou označené povinná pole.