Procesní analytik junior

Náplň práce

  Člen nově vznikajícího procesního oddělení
  Mapování interních procesů za účelem jejich optimalizace a zjednodušování
  Vytváření procesních diagramů a dokumentace systému řízení
  Navrhování vhodných zlepšení procesů
  Spolupráce napříč různými odděleními

Požadavky a předpoklady

  Středoškolské vzdělání – vhodné pro absolventy
  Schopnost popsat činnost v kontextu dalších firemních procesů
  Komplexní a analytické uvažování
  Komunikativnost, spolehlivost
  Znalost cizího jazyka angličtina nebo němčina na středně pokročilé úrovni

Nabízíme

  Zaškolení pro práci na pozici samozřejmostí
  Mzdové ohodnocení od 27 000 Kč
  Půlroční firemní bonus – ročně 24 000 Kč
  Vhodné i pro absolventy
  25 dní dovolené
  Flexibilní pracovní doba
  Průběžné zvyšování kvalifikace, profesní růst
  Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck

Místo výkonu práce

  GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Chrudimská 42, Vrdy 285 71

* - jsou označené povinná pole.