Programátor

Popis pozice

  Do IT týmu našeho výrobního závodu v Žatci hledáme kolegu či kolegyni na pozici programátora, který se bude podílet na vývoji software pro interní použití.

Náplň práce

  Programování a ladění interních aplikací
  Podpora uživatelů
  Spolupráce v týmu na projektech

Požadavky a předpoklady

  SŠ vzdělání technického směru ideálně IT specializace – vhodné i pro absolventy
  Základní znalost PHP, HTML, CSS, JS, SQL, git
  C# nebo další jazyk výhodou
  Znalost Nette frameworku, doctrine výhodou
  Znalost anglického / německého jazyka umožňující čtení dokumentace a případnou spolupráci s kolegy z DE
  Obecný přehled v IT technologiích
  Ochota učit se novým věcem
  Spolehlivost, týmovost, svědomitost a pečlivost
  Svědomitost a pečlivost
  Odměny k pracovním výročím

Nabízíme

  Práce na hlavní pracovní poměr
  Mzdové ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  Příspěvek na penzijní spoření
  Profesní růst
  Půlroční firemní bonus
  Po zaučení možnost částečné práce z domova a flexibilní pracovní doby
  Práci v mladém kolektivu
  Dotované stravování
  25 dní dovolené
  Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu GOLDBECK

* - jsou označené povinná pole.
Prosím, vložte výsledek matematického příkladu z tohoto obrázku. = Prosím, vložte výsledek matematického příkladu z následujícího obrázku: