Projektant, konstruktér

Náplň práce

  Tvorba výkresové dokumentace
  Tvorba výrobních výkresů
  Orientace v rámci stavebního a výrobního prostředí.
  Měření různými měřidly (laser, optická nivelace, mechanická měřidla…)
  Spolupráce a aktivní komunikace v rámci investičního týmu.

Požadavky a předpoklady

  SŠ/VŠ technického směru (stavební, strojní)
  Znalost práce na PC (výhodou znalost AutoCAD / REVIT / Tekla / MS Office)
  Samostatnost, důslednost, komunikativnost
  Chuť a ochota učit se novým věcem
  Vhodné i pro absolventy

Nabízíme

  Práce na hlavní pracovním poměr
  Mzdové ohodnocení 28 000 - 38 000 Kč (základní mzda, osobní ohodnocení, pololetní příspěvky)
  Půlroční firemní bonus – ročně až 26 000 Kč
  Po zaučení možnost práce v částečném režimu práce z domova nebo v externí kanceláři
  Profesní růst
  Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck

  GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Tovačov II - Annín 53, 751 01 Tovačov

* - jsou označené povinná pole.