Projektant, konstruktér železobetonových konstrukcí

Náplň práce

  Tvorba výkresové dokumentace
  Tvorba výrobních výkresů betonových konstrukcí
  Spolupráce a komunikace v rámci projekčního týmu

Požadavky a předpoklady

  SŠ/VŠ technického směru (stavební, strojní)
  Znalost práce na PC (výhodou znalost AutoCad / REVIT / Tekla)
  Samostatnost, důslednost, komunikativnost
  Chuť a ochota učit se novým věcem
  Vhodné i pro absolventy

Nabízíme

  Flexibilní pracovní doba (po zaučení možnost práce v částečném režimu práce z domova nebo v externí kanceláři)
  Mzdové ohodnocení 28 000 - 38 000 Kč (základní mzda, osobní ohodnocení)
  Půlroční firemní bonus – ročně 26 000 Kč
  Odměny k životním a pracovním výročím
  Dotované stravování
  25 dní dovolené
  Práce na hlavní pracovní poměr
  Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck
  Profesní růst

Místo výkonu práce

  Vrdy, Praha, Havlíčkův Brod, Pardubice

* - jsou označené povinná pole.
Prosím, vložte výsledek matematického příkladu z tohoto obrázku. = Prosím, vložte výsledek matematického příkladu z následujícího obrázku: