Provozní elektrikář - elektromechanik

Náplň práce

  Elektro údržba výrobních strojů a zařízení, mostových jeřábů.
  Běžná údržba v administrativních budovách

Požadavky a předpoklady

  SOU/SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  Práce na PC
  Výhodou zkušenosti s údržbou
  Ochota pracovat ve třísměnném provozu
  Zkouška z odborné způsobilosti k výkonu činností v elektrotechnice dle §19 zákona č. 250/2021 Sb. (§6 vyhl. č. 50/1978 Sb.) výhodou

  Nástupní mzda od 28 500 Kč
  Mzdové ohodnocení až 34 000 Kč (mzda, os. ohodnocení, příplatky)
  Půlroční firemní bonus - ročně až 26 000 Kč
  25 dní dovolené
  Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck

Místo výkonu práce

  GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Chrudimská 42, Vrdy

* - jsou označené povinná pole.