Provozní technolog

Popis pozice

  Jsme rádi, že si naši firmu zákazníci vybírají zejména díky kvalitě našich výrobků. Aby mohl tým technologů pro naši firmu navrhnout ty nejlepší inovace, sleduje a vyhodnocuje nejnovější trendy v technologii výroby, pracovních postupech nebo například ve výrobních procesech.

Náplň práce

  Tvorba technologických postupů
  Zlepšování technologických procesů
  Zavádění nových metod řízení digitalizace procesů
  Komunikace a řešení problémů na stavbách v zahraničí
  Vývoj nových technologií
  Vývoj výrobních strojů

Požadujeme

  Vzdělání strojního nebo stavebního zaměření (VŠ výhodou)
  Praxe v oboru technologie a kvality
  Znalost MS Office
  Výhodou znalost AutoCAD, ArchiCAD, apod.
  Komunikativnost, důslednost

Nabízíme

  Mzda adekvátní zkušenostem a znalosti oboru
  Očekávaný profesní růst
  Zvyšování kvalifikace a odbornosti
  Práce na hlavní pracovní poměr
  Flexibilní pracovní doba
  Příspěvek na stravování
  25 dní dovolené

Místo výkonu práce

  GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Chrudimská 42, Vrdy

* - jsou označené povinná pole.
Prosím, vložte výsledek matematického příkladu z tohoto obrázku. = Prosím, vložte výsledek matematického příkladu z následujícího obrázku: