HR referent

Popis pozice

  Do našeho HR týmu hledáme posilu, která se bude věnovat organizaci vzdělávání a školení zaměstnanců, zajištění lékařských prohlídek, podpoře náboru a firemním akcím. Pokud máš rád/a práci s lidmi, máš skvělé organizační schopnosti a chuť se zapojit do různorodých projektů, pak hledáme právě tebe!

Náplň práce

  Organizace a koordinace školení pro zaměstnance
  Zajišťování lékařských prohlídek
  Podpora při náboru
  Zapojení do HR projektů
  Zajišťování běžných činností spojených s HR agendou

Požadavky a předpoklady

  SŠ vzdělání
  Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  Ochota učit se novým věcem
  Komunikativnost, zodpovědnost, organizační schopnosti
  Praxe v oblasti HR a pracovního práva výhodou

Nabízíme

  Pružná pracovní doba
  Příspěvek na penzijní spoření
  Půlroční bonus - ročně až 26.000 Kč
  Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu GOLDBECK

* - jsou označené povinná pole.