Specialista lean production

Popis pozice

  Náš tým se neustále rozrůstá. Do našeho výrobního závodu v Tovačově hledáme kolegu se vzděláním technického směru, který se domluví anglicky nebo německy a má základní představu či zkušenosti ze zaváděním principů štíhlé výroby. Pokud předchozí zkušenost nemáte, ale tato oblast Vás zajímá, nevadí. Proškolíme Vás v interním know-how Goldbeck. Máte rád/a strukturované informace, plánování, zlepšování, zkrátka když se „věci hýbou“? Jste ideální kandidát.

Náplň práce

  Zavádění a follow-up principů lean production ve výrobě
  Trénink pracovníků na základě firemního know-how (6S, standardizace atd.)
  Podpora při standardizaci a zlepšování výrobních procesů
  Realizace projektů racionalizace procesů, zvyšování efektivity strojního zařízení
  Správa a rozvoj Goldbeck Production System v závodech – Vrdy, Tovačov
  Snímkování a časování výrobních procesů

Požadavky a předpoklady

  SŠ technického zaměření
  Předchozí zkušenost s lean production a vedením projektů vítána
  Organizační a komunikační dovednosti

  Mzda 30.000 – 35.000 Kč (mzda + osobní ohodnocení)
  Půlroční firemní bonus – ročně 24.000 Kč
  Flexibilní pracovní doba
  stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck

  GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Tovačov II - Annín 53, 751 01 Tovačov

* - jsou označené povinná pole.