Stavbyvedoucí Skelet Pro

Popis pozice

  Ideální uchazeč pro vypsanou pozici může být čerstvým absolventem stavební odborné školy, aby mohl uplanit své poznatky získané studiem v praxi. Své úkoly budete plnit v technicky orientovaném týmu a budete úzce spolupracovat s kolegy v centrále společnosti. Cílevědomé a zodpovědné jednání a myšlení je základem pro úspěšnou spolupráci.

Náplň práce

  Kontrola a příprava montážní dokumentace
  Návrhy postupů montáže

Požadavky a předpoklady

  SŠ technického směru (stavební, strojní, ...)
  Znalost práce na PC
  Výhodou znalost systému AutoCad, ArchiCad
  Dokonalé čtení stavebních výkresů
  Časová flexibilita
  Praxe výhodou
  Komunikativnost, pohotovostní vystupování, písemný a slovní projev, samostatnost
  Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  Práce na hlavní pracovní poměr
  Profesní růst
  Flexibilní pracovní doba
  Příspěvek na stravování
  Mzdové ohodnocení 26 000 - 30 000 Kč (mzda, os. ohodnocení, příplatky, pololetní příspěvky, ...)
  25 dní dovolené

Místo výkonu práce

   GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Chrudimská 42, Vrdy

* - jsou označené povinná pole.
Prosím, vložte výsledek matematického příkladu z tohoto obrázku. = Prosím, vložte výsledek matematického příkladu z následujícího obrázku: