Stavební rozpočtář/přípravář

Náplň práce

  Příprava a zpracování rozpočtů a kalkulací staveb
  Příprava výkazů výměr pro poptávky subdodávek a materiálů pro realizaci
  Práce s projektovou dokumentací
  Spolupráce s projekcí a realizací staveb
  Komunikace s dodavateli

Požadavky a předpoklady

  SŠ/VŠ stavebního směru
  Zkušenost s rozpočtováním a prací přípraváře staveb
  Znalost práce na PC ( výhodou znalost AutoCAD, případně REVIT)
  Samostatnost, důslednost, komunikativnost
  Chuť a ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  Mzdové ohodnocení 28 000 - 38 000 Kč (základní mzda, osobní ohodnocení)
  Půlroční firemní bonus – ročně 24 000 Kč
  Flexibilní pracovní doba (po zaučení možnost práce v částečném režimu home office)
  Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck

Místo výkonu práce

  Vrdy, Havlíčkův Brod, Pardubice

* - jsou označené povinná pole.