Technik investic / konstruktér

Popis pozice

  V našich závodech ve Vrdech, Tovačově na Moravě a Žatci v Západních Čechách se neustále něco děje. Investujeme. Stavíme nové haly, pořizujeme nové technologie, vylepšujeme stávající pracoviště. Proto hledáme do našeho technického týmu investic novou posilu! Jste to Vy? Pokud ano, máte vzdělání technického směru ideálně se zaměřením na strojařinu a poradíte si s projektem od návrhu přes přípravu technické dokumentace, komunikaci s dodavatelem až po samotnou instalaci. My Vám můžeme nabídnout zajímavou, samostatnou, do jisté míry kreativní práci v projektovém týmu, zaškolení a dlouhodobé zvyšování odbornosti.

Náplň práce

  Příprava a realizace projektů v oblasti technického rozvoje našich výrobních závodů
  Znalost technické dokumentace, komunikace
  Práce v projektovém týmu

Požadavky a předpoklady

  SŠ/VŠ technického zaměření (strojní, stavební)
  Znalost software Autodesk / AutoCAD / Office
  Technická zdatnost, samostatnost, důslednost, komunikativnost, pečlivost

Nabízíme

  Mzda 40.000 – 45.000 Kč (mzda + osobní ohodnocení) – dle zkušeností a znalostí
  Půlroční firemní bonus - ročně až 26.000 Kč
  Školení a zvyšování kvalifikace a odbornosti
  Flexibilní pracovní doba
  Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck

Místo výkonu práce

  Žatec

* - jsou označené povinná pole.