Technolog

Popis pozice

  Jsme rádi, že si naši firmu zákazníci vybírají zejména díky kvalitě našich výrobků. Aby mohl tým technologů pro naši firmu navrhnout ty nejlepší inovace, sleduje a vyhodnocuje nejnovější trendy v technologii výroby, pracovních postupech nebo například ve výrobních procesech.

Náplň práce

  Tvorba technologických postupů
  Zlepšování technologických procesů, vývoj výrobních strojů
  Zavádění nových metod řízení digitalizace procesů, vývoj nových technologií
  Komunikace a řešení problémů ve výrobě
  Vývoj nových technologií
  Vývoj výrobních strojů

Požadavky a předpoklady

  Vzdělání strojního nebo stavebního zaměření (VŠ výhodou)
  Praxe v oboru technologie a kvality (ale zaučíme i schopného absolventa)
  AJ nebo NJ vítána
  Znalost MS Office
  Výhodou znalost AutoCad, ArchiCad, apod.
  Komunikativnost, důslednost, ochota učit se nové věci, konstruktivní řešení problémů
  Schopnost týmové práce

Nabízíme

  Mzda adekvátní zkušenostem a znalostem oboru 28 000 - 38 000 Kč
  Půlroční firemní bonus – ročně 24 000 Kč
  Kvalitní zaškolení našimi odborníky
  Zvyšování kvalifikace a odbornosti
  Flexibilní pracovní doba
  25 dní dovolené
  Notebook, služební telefon
  Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck

Místo výkonu práce

  GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Chrudimská 42, Vrdy

* - jsou označené povinná pole.