Vedoucí nákupního oddělení

Náplň práce

  Vedení a rozvoj tří nákupních týmů v ČR
  Spolupráce při přípravě nákupních strategií a dlouhodobých plánů
  Zlepšování procesů nákupního oddělení, optimalizace
  Rozvoj dodavatelů, spolupráce s dalšími odděleními napříč společností
  Reporting a analýzy, práce v MS Dynamics

Požadavky a předpoklady

  SŠ/VŠ vzdělání, ekonomické zaměření výhodou
  Praxe na obdobné pozici min. 2 roky, zkušenosti s vedením týmu
  Znalost anglického, případně německého jazyka - úroveň B2
  Dobrá znalost MS Office
  Komunikační a vyjednávací dovednosti
  Organizační a analytické schopnosti

Nabízíme

  Nástupní mzda a její další navyšování dle Vašich dosavadních zkušeností
  Půlroční firemní bonus - ročně 26 000 Kč
  Možnost výuky angličtiny na pracovišti
  Vzdělávání a podpora profesního rozvoje
  25 dní dovolené
  Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu GOLDBECK

* - jsou označené povinná pole.