Výroba (kompletace, betonáž)

Popis pozice

  Pracovní pozice ve výrobním úseku se v převážné většině vztahují k výrobě betonových prefabrikátů. V České republice neexistuje střední škola ani odborné učiliště, kde by se studenti naučili o PREFA problematice vše od A do Z. Proto jsme pro nové kolegy připravili školící plán, kde postupnými kroky získají dovednosti a přehled od zkušenějších kolegů, kteří se jim v prvních týdnech po nástupu plně věnují.

Náplň práce

  Úpravy a opravy forem, dočišťování
  Finální betonáž prvků
  Manipulace se stavebními prvky pomocí mostových jeřábů
  Sestavování a ukládání ocelové výztuže

Požadujeme

  Vhodné i pro absolventy
  Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

  Nástupní mzda 25 000 Kč
  Práce na hlavní pracovní poměr
  Mzdové ohodnocení až 28 000 Kč (mzda, os. ohodnocení, příplatky, pololetní příspěvky,…)
  Zajímavé firemní benefity
  Příspěvek na stravování
  25 dní dovolené

Místo výkonu práce

  GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Chrudimská 42, Vrdy

* - jsou označené povinná pole.
Prosím, vložte výsledek matematického příkladu z tohoto obrázku. = Prosím, vložte výsledek matematického příkladu z následujícího obrázku: