Zámečník (přestavby forem)

Popis pozice

  V naší společnosti vyrábíme většinu dílců v ocelových formách. Aby byl výsledný produkt vyroben s co největší přesností, probíhá neustálá kontrola veškerých bednících prvků. Kolegové v zámečnické dílně nejen zdokonalují jemné nedostatky, ale také upravují formy dle potřeby ke konkrétní, například atypické zakázce. A to zejména v případě výroby prvků pro produkt GOBACAR, který se zabývá systémovou výstavbou vícepodlažních parkovacích domů v celé západní Evropě.

Náplň práce

  Výroba a přestavba forem dle výrobní dokumentace
  Práce s elektrickým ručním nářadím (bruska, utahovák, svářečka)
  Úprava povrchů bednění pomocí tryskacích zařízení

Požadavky a předpoklady

  SOU se strojním zaměřením
  Ochota pracovat v třísměnném provozu
  Svářečský průkaz výhodou
  Samostatnost, schopnost poradit si s problémy

  Nástupní mzda 28 000 Kč
  Mzdové ohodnocení až 32 000 Kč (mzda, os. ohodnocení, příplatky)
  Půlroční firemní bonus – ročně 24 000 Kč
  25 dní dovolené
  Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck

Místo výkonu práce

  GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Chrudimská 42, Vrdy

* - jsou označené povinná pole.